dziękuję

Dziękuję wam za taką troskę i rady, które pisaliście pod ostatnią notką. Cieszę się, że mam w was oparcie. Na wszystkie komentarze odpisałam pod poprzednim postem.
Muszę wam powiedzieć, że taka sytuacja jak ostatnio zdarza się bardzo rzadko (może dwa, trzy razy do roku), ale za to trwa długo. Tydzień, czasem więcej. Ostatnia notka powstała pod wpływem impulsu, chwili. Przez moment nie radziłam sobie z niczym i musiałam to napisać, bo się bałam. Myślałam, że się zatracą, zapomną o mnie, że już nie dadzą rady nad tym zapanować. Wiem jak silna jest pokusa i jak niebezpieczne uzależnienie, że potrafi to zabić człowieka lub sprowadzić go na dno. Wtedy byłabym już zupełnie bezradna. I nie wyolbrzymiam niczego. Uwierzcie mi, wiem doskonale o czym pisze. Wychowałam się w takim zasranym środowisku. To nie był mój wybór, nie mogę mieć do nikogo pretensji.
Obecnie jest już dobrze, sytuacja w domu jak najbardziej pozytywna, nic się nie dzieje. Rodzice przestali, a ja w spokoju mogę zająć się swoimi sprawami. Mam teraz więcej czasu na naukę i myślę, że przez najbliższe pół roku mam spokój. Potem koszmar się powtórzy, jestem o tym przekonana. Może wtedy też będę tutaj i o tym przeczytacie lub nie. Zależy czy do tego czasu stanę się silniejsza i nie będę dawać się otumanić złym bodźcom.

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

0 komentarze:

Post a Comment