od początku

Jak to na powrót przystało, wracam z nowym szablonem, nowymi notkami, nowym zapałem i nie mam zamiaru już z tego rezygnować. Tak cholernie brakuje mi pisania, że sama w to nie wierzę. Tak wiem, wiem trochę mi to zajęło, ale patrzcie W KOŃCU JESTEM.
Moje włosy dają mi się we znaki, z takim kolorem to ciągle trzeba je pielęgnować. Dobrze zrobiłam, że je zafarbowałam. Nie spotkałam się jeszcze z negatywnym komentarzem, wszyscy mówią, że jest super.
Cytuję moją przyjaciółkę: „Jesteś jakaś taka żywsza teraz” – No kocham Cię normalnie.
Jutro znów zaczynam jazdy i strasznie się denerwuję. A no właśnie, bo ja chyba się nie chwaliłam, ale zdałam teorie – po raz drugi, ponieważ minęło pół roku i musiałam powtórzyć. Zdałam lepiej niż za pierwszym razem bo teraz miałam 0 błędów. Wyszłam pierwsza z sali komputerowej i byłam z siebie strasznie dumna. Pomijając ludzi, którzy patrzyli się na mnie jak wychodzę z egzaminu po około 3 minutach. Ale co ja tam miałam robić? Byłam pewna siebie i to mnie nie zawiodło.
Co dalej? No na razie nie mam pomysłu, ale jak coś mi się przypomni to dopiszę.
PS. Zwracam się bezpośrednio do Ciebie! Zastanów się dziewczyno co się z Tobą dzieje. Martwię się. Zamiast przyjść do mnie i pogadać, zwierzyć się przyjaciółce, to Ty zamykasz się z sobie i z nikim nie rozmawiasz. No przecież tak nie może być!
                                                                         Kocham Cię miśku ! < 3
NUTKA

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

0 komentarze:

Post a Comment