być w dwóch miejscach jednocześnie

Witajcie kochani. W niedzielę ostatnie egzaminy, wcale mi nie przeszkadza, że jest ich naprawdę sporo i mogę nie zdążyć ze wszystkim w jeden dzień, ale jaka tam musi być organizacja, skoro mamy egzaminy w dwoch różnych miejscach o tej samej porze. Szkoda, że wykładowcy nie umieją jakoś się ze sobą porozumieć w tej kwestii i ułożyć taki grafik, aby nic ze sobą nie kolidowało. Będę musiała dokonać cudu i rozdwoić się.
Przez tą sesję nie miałam walentynek w tym roku, a w zasadzie przełożyliśmy je z moim M na poniedziałek, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Poza tym myślę, że każdy dzień jest dobry do świętowania i nie muszą to być walentynki, bo przecież darzymy się uczuciem każdego dnia.
Trzymajcie za mnie kciuki w niedzielę. Postaram się coś napisać na początku przyszłego tygodnia jak już wszystko zaliczę!..

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

0 komentarze:

Post a Comment