dobry, pan da 3 !

Cześć żabki! No w końcu znalazłam chwilę, żeby tu do Was zajrzeć! Boże, nie wiedziałam, że podczas sesji jest taki chaos. Wszyscy latają, biegają z indeksami po wpisy. I ten wzrok studenta błagającego o 3, bezcenne. Niektórzy robią sobie jaja z zaliczeń, ale ja na niektórzy przedmiotach nie potrafię być tak wyluzowana jak inni, np. Historia sztuki, Psychofizjologia widzenia albo Zarządzanie Wiedzą i Informacją. No kilka egzaminów już za mną. Na obecną chwilę nie jest źle, był mały wypadek przy pracy, ale to da się poprawić. Po prostu na około 20 osób, zaliczyły tylko… 2. Babeczka jest nawet sympatyczna, ale wiadomo, że za kolorowo być nie może. Przede mną jeszcze kilka przedmiotów, także do 19 lutego siedzę nad książkami, kserówkami i wszelkimi możliwymi notatkami.
*Moje samopoczucie poprawiło się i dziękuję wszystkim za rady, jesteście cudowni.
A co do tego odbudowywania.. to jesteśmy tak jakby w trakcie konsultacji, ale staramy się, aby wszystko było teraz jak najlepiej.
Złożyłam kolejne CV, nie poddaje się chociaż nadziei brak.
No i wzięłam dodatkowe lekcje z języka.. Staram się o stypendium, inaczej nie chodziłabym, bo szkoda mi czasu.

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

0 komentarze:

Post a Comment